ВСІ НОВИНИ

Цієї осені у Києві відбудеться перша Міжнародна науково-практична конференція «Подальше перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: проблеми та шляхи вирішення»

afisha 25.06

Захід відбуватиметься 27-28 листопада 2018 року у м. Києві за участю широкого загалу вчених з України, Німеччини, Японії, Британії, Австрії, Бельгії та інших країн, а також політиків та громадськості.

Організатори конференції: Державне агентство України з управління зоною відчуження, ДСП «Чорнобильська АЕС», Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України.

Мета, яку ставлять перед собою організатори конференції, полягає у виборі перспективних науково та економічно обґрунтованих шляхів вирішення проблем перетворення об'єкта «Укриття» на етапі після введення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента. Для участі в конференції будуть запрошені представники організацій (національних та закордонних), робота яких пов'язана з проблемами виведення АЕС з експлуатації, ліквідацією наслідків аварій, поводження з РАВ, ядерної та радіаційної безпеки.

Очікується, що на конференції будуть представлені 20-хвилинні презентації з альтернативних напрямів подальших дій на найближчі 30-50 років, а також матеріали наукових досліджень, що лягли в основу обґрунтування запропонованих напрямів. Мова заходу: англійська, українська, російська.

Участь у заході – без організаційного внеску.

Інші деталі, а також умови участі та реєстрації на захід будуть повідомлені пізніше.

Слідкуйте за нашими новинами!

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію