ВСІ НОВИНИ

У Чорнобилі проходять відкриті спортивні змагання на Кубок ДАЗВ

У м. Чорнобиль з 28 серпня по 13 вересня 2017 року серед команд підприємств зони відчуження проходять відкриті спортивні змагання II етапу на Кубок ДАЗВ з бадмінтону, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, шашок, шахів та російського більярду, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

29 серпня в приміщенні фізично-оздоровчого комплексу «Школа» відбулись командні змагання з міні-футболу, в яких взяли участь команди ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ»), ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України та Чорнобильського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» (Чорнобильський РП ПрАТ «Київобленерго»).

Слід додати, що перше місце у змаганнях з міні-футболу виборола команда ДП «ЦОТІЗ», друге – команда ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», третє – команда Чорнобильського РП ПрАТ «Київобленерго».

Змагання тривають.

Інформаційна довідка
Спортивні змагання у зоні відчуження проводяться щорічно в три етапи та бувають приурочені, відповідно, до Дня Чорнобильської катастрофи, Дня фізичної культури та спорту та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Після завершення змагань команда підприємства, яка зайняла перше місце у загальному заліку, нагороджується пам'ятним Кубком ДАЗВ та дипломом.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію