ВСІ НОВИНИ

У Чорнобилі проведено міжвідомчу нараду за участю керівництва МВС, Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби та ДАЗВ

6 липня 2017 року в залі засідань Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) у м. Чорнобиль було проведено міжвідомчу нараду за участю керівництва Міністерства внутрішніх справ України (МВС), Національної поліції України (НПУ), Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Державної прикордонної служби України (ДПС) та ДАЗВ.

У нараді взяли участь: Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова НПУ Сергій Князєв, Голова ДСНС України Микола Чечоткін, директор Департаменту охорони Державного кордону ДПС України Анатолій Махнюк, начальник Головного управління НПУ в Київській області Дмитро Ценов, начальник Північного регіонального управління Валерій Курніков, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник, начальник Житомирського прикордонного загону ДПС України Юрій Чернов, заступник начальника ГУ НПУ в Київській області Роман Козьяков, начальник відділу поліції зони Чорнобильської АЕС ГУ НПУ в Київській області Борис Семенюк, перший заступник Голови ДАЗВ Олег Насвіт та керівники підприємств зони відчуження.

За словами Першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, метою наради було проаналізувати стан справ на території зони відчуження, щоб у подальшому мати змогу здійснювати чітку координацію міжвідомчої взаємодії при ліквідації надзвичайної ситуації та запобігати виникненню пожеж. Були розглянуті питання про стан радіаційної обстановки на території зони відчуження; забезпечення публічної безпеки та порядку під час здійснення превентивних заходів та ліквідації пожеж в екосистемах зони відчуження протягом 2017 року.

Про стан радіаційної безпеки у зоні відчуження, яка склалася після пожежі 29 червня, розповів генеральний директор ДСП «Екоцентр» Сергій Кірєєв. За його словами, радіаційна ситуація в місцях перебування персоналу (м. Чорнобиль, майданчик ДСП «Чорнобильська АЕС» та інші) не несе загрози та є підконтрольною. На прилеглих до зони відчуження територіях погіршення радіаційного стану не зафіксовано. Як пояснив Сергій Кірєєв, перенесенням радіонуклідів внаслідок пожежі можна знехтувати, оскільки це становить десятитисячні долі відсотка від загальної активності радіонуклідів у ценозі і має місце лише поблизу осередків горіння.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію