ВСІ НОВИНИ

У Чорнобилі відбулась третя Національна координаційна нарада з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж

15 березня 2017 року в м. Чорнобиль відбулась третя Національна координаційна нарада з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуження, в якій взяли участь представники Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Північна Пуща», ДСП «Екоцентр», представники Ради національної безпеки і оборони (РНБО), Міністерства внутрішніх справ (МВС), Державної інспекції ядерного регулювання (Держатомрегулювання), Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» та Лісової Служби США.

Організаторами наради виступили: ДАЗВ, Лісова Служба США, ДСНС, Регіональний Східноєвропейський центр моніторингу пожеж (REEFMC)/Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ), за участю Центру глобального моніторингу пожеж (GFMC), м. Фрайбург (Федеративна Республіка Німеччина).

Учасники заходу проаналізували виконання рішень попередніх координаційних нарад, обговорили питання про заходи, спрямовані на досягнення мети програми – ефективного і безпечного попередження і гасіння пожеж у зоні відчуження, та заходи для покращення міжвідомчої співпраці у цьому напрямі в пожежонебезпечний період 2017 року.

У підсумку було окреслено низку завдань для подальшої співпраці.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію