ВСІ НОВИНИ

У Чорнобилі відбулись відкриті спортивні змагання серед команд підприємств зони відчуження

У м. Чорнобиль відбулись відкриті спортивні змагання другого етапу на Кубок ДАЗВ серед команд підприємств зони відчуження з волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, бадмінтону, шашок, швидких шахів та більярду, приурочені до Дня фізичної культури та спорту.

В змаганнях взяли участь команди ДСП «Екоцентр», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», ДП «ЦОТІЗ», Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, ПрАТ «Укренергомонтаж», Державного закладу «Центр спеціалізованої медичної допомоги зони відчуження Міністерства охорони здоров'я України», СП «Новарка» та ДП «Чоробильпроменергобуд».

В наполегливій боротьбі загальне командне місце за підсумками другого туру змагань виборола команда ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», друге – команда ДСП «ЦППРВ», третє – ДП «Екоцентр».

Переможці та призери особистих і командних змагань нагороджені грамотами.
Вітаємо!

Довідково

Спортивні змагання серед команд підприємств зони відчуження проводяться щорічно, в три етапи, та приурочені, відповідно, до Дня Чорнобильської катастрофи, Дня фізичної культури та спорту, а також до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ініціатором проведення цих змагань є Чорнобильська ООП.

Після завершення змагань команда підприємства, яка зайняла перше місце у загальному заліку, нагороджується пам'ятним Кубком ДАЗВ та дипломом.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію