ВСІ НОВИНИ

У чорнобильському будинку культури вперше з часів аварії пройшов допрем'єрний показ художнього фільму

Будинок культури Чорнобиля вперше за 32 роки після аварії зустрів глядачів допрем'єрного показу художнього містичного фільму «Брама», а також зірок у складі: режисера Володимира Тихого, акторок Ірми Вітовської та Віталіни Біблів, автора сценарію Павла Ар'є і продюсера Ігоря Савиченко.

Захід відбувся за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження.

«Брама» – не перший фільм про зону відчуження чи кадри зйомки цієї території, але безперечно особливий своїм надзвичайним сюжетним та стилістичним забарвленням, який заслуговує на своє місце у сучасному українському кінематографі.

«Сьогодні зона відчуження є не тільки територією змін – вона викликає різноманітні й досить сильні емоції, не залишаючи байдужою жодної людини. Для творчих людей вона взагалі стає зоною натхнення. Ми всебічно підтримуємо творчість у різних її проявах, які допомагають виразити сучасну зону, відчути контраст з 32-річним минулим та оцінити її зміни», – акцентує Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

У складі гостей захід відвідали – Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та інші діячі культури та кіномистецтва.

Головним організатором заходу виступила громадська організація «МОО "Центр ПРИПЯТЬ.ком" у рамках проекту «Інфоцентр «Чорнобиль.Територія змін».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію