ВСІ НОВИНИ

У ДАЗВ проінформували Мінекоенерго щодо проведення оперативних дій з метою недопущення поширення коронавірусу

20 березня відбулася селекторна нарада заступника Міністра енергетики та захисту довкілля, співголови Оперативного штабу Мінекоенерго Олексія Рябчина та заступника Міністра Володимира Головатенко з органами виконавчої влади, які належать до сфери управління Мінекоенерго.

Т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова в режимі онлайн проінформувала стосовно проведення оперативних дій в зоні відчуження з метою недопущення поширення коронавірусу (COVID-19) на цій території.

Зокрема, 19 березня Наказом ДАЗВ створено Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території зони відчуження, який очолила т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова.

Варто зазначити, координація робіт щодо запобігання епідемії (пандемії) коронавірусу (COVID-19) в зоні відчуження здійснюється Штабом із залученням Координаційного центру оперативного управління ДП «ЦОТІЗ».

Катерина Павлова повідомила, що працівникам надано можливість дистанційно виконувати свої посадові обов'язки та проводити робочі зустрічі в телефонному чи онлайн режимі, вжито всі необхідні заходи з дотримання правил гігієни. Окрім цього, призупинено відвідування Чорнобильської зони на період карантину й проводяться заходи щодо запобігання пожежам у зоні відчуження.

У підсумку, заступник Міністра високо оцінив план роботи ДАЗВ, дотримання карантинних заходів у зоні відчуження та готовність до запобігання й ліквідації наслідків у випадку надзвичайної ситуації.

Фото: Міністерство енергетики та захисту довкілля України

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію