ВСІ НОВИНИ

У ДАЗВ звернулись до Національної поліції з проханням провести розслідування щодо можливих навмисних підпалів у зоні відчуження

Т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова звернулася до Голови національної поліції України Ігоря Клименка з проханням щодо встановлення фактів можливих навмисних підпалів та дій, які призвели до пожеж та можуть мати ознаки злочину, передбаченого ч. 2, ст. 194 КК України Умисне знищення або пошкодження майна.

Відповідне звернення було направлено 8 квітня Голові Нацполіції України Ігорю Клименку.

Згідно даних оперативного штабу на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення існує декілька місць займання, які не пов’язані між собою територіально та в часовому проміжку.

«Прошу відповідні органи звернути увагу та відреагувати, оскільки пожежі великих масштабів можуть становити загрозу екологічній безпеці у регіоні, а також, об’єктам, які знаходяться у зоні відчуження, де здійснюється зберігання радіоактивних відходів, відпрацьованого ядерного палива та знаходиться Чорнобильська АЕС», - наголосила Катерина Павлова.

У зв’язку із сильним задимленням неможливо точно встановити площу уражену вогнем, яка за передніми підрахунками може становити 100 га. Приблизно 70 відсотків - це трав’яний настил на полях. Конкретна площа лісового покрову, що постраждав від вогню, встановлюється.

На сьогодні, спільними зусиллями ДСНС і ДСП «Північна Пуща» здійснюється локалізація пожежі та її стримування.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію