ВСІ НОВИНИ

У Києві до річниці аварії на ЧАЕС відбулася фотовиставка «Чорнобиль: сучасне обличчя»

На честь 33 річниці аварії на Чорнобильський АЕС український митець Дмитро Демішев за сприяння ДАЗВ створив соціальний фотопроект «Чорнобиль: сучасне обличчя», у якому показав працівників зони відчуження. Презентація фотопроекту відбулася напередодні річниці Чорнобильської катастрофи у Києві.

Як зазначив під час відкриття фотовиставки Голова ДАЗВ Віталій Петрук, роботи з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які розпочались 1986 року, тривають і досі. Понад 6000 людей щодня стоять на варті радіаційно-екологічної безпеки України й усього світу. Завдяки ним відбувається трансформація зони відчуження, розвиваються сучасні технології на цій території, відроджується природа, і чудово, що сучасний Чорнобиль знайшов своє відображення у мистецтві.

Довідково:
«Чорнобиль: сучасне обличчя» - це соціальний фотопроект автора Дмитра Демішева про звичайних і в той же час надзвичайних людей, які працюють в Чорнобильській зоні відчуження. Минуло вже більше трьох десятиліть після трагічної дати аварії на Чорнобильській АЕС, але в зоні відчуження і нині трудяться усім серцем віддані своїй справі фахівці. Кожен з них є маленькою частинкою потужної системи, що забезпечує перетворення зони відчуження на зону розвитку, інновацій, безпеки та натхнення. Вони викликають повагу та інтерес, адже працюють заради нас, попри радіацію і ризики для здоров’я та відірваність від домівок. Цей проект про сміливих, відданих і простих людей. Саме вони – сучасне обличчя зони відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію