ВСІ НОВИНИ

У рамках програми міжнародного співробітництва фахівці з Таджикистану проходять у зоні відчуження повний цикл стажування

З 04 по 28 вересня 2017 року в Центральній аналітичній лабораторії (ЦАЛ) ІІ класу з характеризації радіоактивних відходів, яка перебуває у складі ДСП «Екоцентр», проходять стажування працівники Державної установи «Пункт захоронення радіоактивних відходів» (ДУ «ПЗРВ») з м. Душанбе (Таджикістан), у рамках Програми технічного співробітництва з МАГАТЕ.

Наразі стажується головний інженер ДУ «ПЗРВ» пан Маруфджон Баротов, а через два тижні до нього приєднається директор установи пан Асліддін Шоназаров.

Стажування проводиться спеціалістами ДСП «Екоцентр» на базі ЦАЛ за самостійно розробленою програмою. Навчання включає повний цикл робіт, що виконується ДСП «Екоцентр», включаючи пробовідбір, пробопідготовку, спектрометричні та радіометричні вимірювання, обробку результатів.

Кваліфікація стажерів дозволяє допустити їх до радіохімічного виділення деяких ізотопів.

У лекціях, яких заплановано понад 10 годин, спеціалісти розглянуть не лише узагальнені теми радіаційно-екологічного моніторингу та характеризації радіоактивних відходів, а й таких аспектів, як внутрішньолабораторний контроль якості виконання вимірювань, інтеркалібрування, рекомендації щодо проведення окремих видів вимірювань та попередньої обробки проб, правила ведення записів та обліку вимірювань, що є важливими для новостворених лабораторій.

Перший тиждень занять присвячено ознайомленню з роботою лабораторії та пробовідбору.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію