ВСІ НОВИНИ

У Великій Британії фахівці ДАЗВ та підприємств зони відчуження представили досвід України у сфері поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом

Під час міжнародної конференції Civil Nuclear Showcase 2020, яка проходить у Лондоні (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії),фахівцями ДАЗВ та підприємств зони відчуження було представлено досвід України у сфері поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.

Зокрема, процеси проєктування об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, досвід щодо зняття ЧАЕС з експлуатації та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

За словами керівництва ДАЗВ, Україна зацікавлена в обміні досвідом та налагодженні співпраці з британськими компаніями в галузі поводження з радіоактивними відходами у сферах поводження з РАВ, зняття з експлуатації ядерних об’єктів та протидії радіаційним загрозам.

Також, у рамках конференції відбулася зустріч з Британським управлінням зі зняття з експлуатації ядерних об’єктів (Nuclear Decommissioning Authority) та іншими компаніями в галузі поводження з радіоактивними та небезпечними відходами, зокрема для обговорення наступних кроків у напрямку розвитку співробітництва.

Окрім того, за підтримки Департаменту з міжнародної торгівлі Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії було проведено виставку дитячих малюнків «Чорнобиль без упереджень» учнів дніпровських шкіл із образотворчої студії Тетяни Охріменко.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію