ВСІ НОВИНИ

У відселеному місті Прип’ять виявлено групу «сталкерів»

11 квітня 2017 року під час спільного патрулювання зони відчуження працівниками Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС та Відділу прикордонної служби «Млачівка» Житомирського прикордонного загону у відселеному місті Прип’ять було виявлено групу з десятьох осіб, так званих «сталкерів»: шістьох громадян Республіки Білорусь (мешканців міста Мінськ та Мінської області), двох громадян Російської Федерації (мешканців міста Санкт-Петербург та Московської області) та двох громадян України (мешканців міста Бровари). Затримані мають віковий діапазон від 19 до 36 років.

Усі вони поза контрольно-перепускними пунктами незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму.

Стосовно цих громадян було складено адміністративні протоколи за статтею 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали направлено до суду для прийняття рішення.

Робота з виявлення порушників правового і радіаційного режиму на території зони відчуження триває.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію