ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження атомні оператори з Китаю пройшли навчання з радіоекології та поводження з РАВ

Оператори атомних компаній Китаю пройшли курс навчання з радіоекології та поводження з РАВ. Під час курсу китайські фахівці отримали знання з оцінки безпеки ядерних установок, принципів поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, а також з подолання наслідків аварій на ядерних установках.

Навчальний курс проходив на базі підприємств, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження, а саме: ДСП «Екоцентр» та ДСП ЧАЕС.

Під час відвідування ДСП «Екоцентр» китайські спеціалісти ознайомилися з українською системою індивідуального радіаційно-дозиметричного контролю, роботою автоматизованої системи контролю радіаційного стану у зоні відчуження, а також з роботою Центральної аналітичної лабораторії, де проводиться характеризація радіоактивних відходів.

На Чорнобильській АЕС учасники курсу ознайомилися з процесом ліквідації наслідків аварії та зняття атомної електростанції з експлуатації, а також, зі станом виконання міжнародних проектів на промисловому майданчику ЧАЕС.

«Українські фахівці мають унікальний досвід, у сфері подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та характеризації радіоактивних відходів, які утворюються в процесі зняття Чорнобильської АЕС з експлуатації. Агентство відкрите до співпраці та обміну досвідом», - повідомив Голова ДАЗВ Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію