ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження готуються до пожежонебезпечного сезону

Під час робочої поїздки до зони відчуження т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова разом з керівництвом ДСП «Північна Пуща» оглянули у Дитятківському лісництві створення мінералізованих смуг по периметру зони відчуження та ознайомилися із загальним станом виконання комплексу робіт з підготування до пожеженебезпечного періоду.

«Вчасне підготування до пожежонебезпечного сезону дозволить нам створити передумови для оперативного реагування на виникнення займань на цій території. Адже зелені насадження зони відчуження − це бар'єр на шляху винесення радіонуклідів за її межі, і ми маємо дбати про «зелену огорожу» зони відчуження», – наголосила т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова.

Директор ДСП «Північна Пуща» Роман Кізюн проінформував про виконання робіт з підготування до пожежонебезпечного сезону.

«Ця зима виявилася дуже сухою, і першочерговим завданням є виконання робіт, які допоможуть мінімізувати та локалізувати пожежі у зоні відчуження. Зокрема, розчищення доріг дозволить швидко доїхати до місця займання, а протипожежні розриви та мінералізовані смуги стануть бар'єрами на шляху поширення вогню», − повідомив директор ДСП «Північна Пуща».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію