ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження кіномайстри з Великобританії за допомогою фотопасток зафіксували більше тварин, ніж торік

Британська кінокомпанія «Living Planet Productions» другий рік поспіль відвідує зону відчуження, щоб відзняти ексклюзивні кадри для документальної стрічки про збереження біорізноманіття нашої планети. Знімальна група у супроводі наукових співробітників ДСП «Екоцентр» працювала протягом 5 днів.

За словами начальника групи радіаційно-екологічного моніторингу ДСП «Екоцентр» Дениса Вишневського, під час минулорічної експедиції за допомогою фотопасток знімальна група зафіксувала козулю, зайця, лисицю, рись та лося, а також натрапила на сліди сімейства вовків. Цього року кількість сфотографованих фотопастками тварин збільшилась.

«Цього разу моїм колегам вдалось відзняти зграю вовків, єнотовидного собаку, козулю та оленя благородного. Ці тварини є характерними представниками місцевої фауни», – зазначив Вишневський.

Протягом візиту фахівці ДСП «Екоцентр» надавали знімальній групі кваліфіковану консультативну допомогу та слідкували за дотриманням правил радіаційної безпеки. Усі учасники залишились задоволені відзнятими матеріалами і вже готуються до наступної експедиції зоною відчуження.

Інформаційна довідка
Зйомки «Living Planet Productions» в Чорнобильській зоні триватимуть до весни наступного року. Документальна стрічка вийде на телеекрани Британії у 2019 році і складатиметься з 8-ми серій. Вона ознайомить глядачів із відродженням дикої природи, зокрема екосистем лісу, в умовах відсутності впливу людини.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію