ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження працюють над вдосконаленням системи радіаційного моніторингу та радіозв’язку під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій

Представники підприємств та екстрених служб зони відчуження, що задіяні у процесі ліквідації надзвичайних ситуацій, обговорили Концепцію вдосконалення системи радіаційного моніторингу та організацію професійного радіозв’язку в зоні відчуження.

«Без радіоспецзв’язку ефективність та якість спільних дій при виникненні надзвичайної ситуації значно знижується. Наша взаємодія є запорукою оперативності у гасінні пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій в зоні відчуженні», – зауважив Михайло Байтала, в. о. начальника управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту ДАЗВ.

Під час обговорення також були підняті питання радіаційно-дозиметричного контролю, фізичного обліку персоналу та переміщення автотранспорту.

За підсумками проведеної наради керівники підприємств, установ та організацій зони відчуження мають надати свої пропозиції щодо покращення ситуації з обговорених питань.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію