ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження проведені тактико-спеціальні навчання щодо гасіння лісових та степових пожеж в умовах радіаційного забруднення місцевості

13 квітня 2018 року в зоні відчуження проведені спільні тактико-спеціальні навчання, у яких взяли участь фахівці ДСП «Північна Пуща», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», ДСП «Екоцентр», 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (11 ДПРЗ), а також працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС, представники від ДАЗВ та Головного управління ДСНС України у Київській області.

Основною метою проведення навчань була організація роботи міжвідомчого штабу пожежогасіння на практиці. Було відпрацьовано:
взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів ДСП «Північна Пуща», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», ДСП «Екоцентр» та 11 ДПРЗ;
способи та методи гасіння пожежі в лісі та степу, рятування людей і надання їм першої медичної допомоги;
можливість використання техніки бойових розрахунків пожежних підрозділів та землерийної техніки ДСП «Північна Пуща» та 11 ДПРЗ для створення мінералізованих смуг.

Крім цього, було перевірено функціонування міжрегіональної системи управління пожежно-рятувальними підрозділами з використанням прийомів радіозв’язку ДСП «Чорнобильський спецкомбінат».

Слід наголосити, що такі навчання проводяться не вперше. Вони мають забезпечувати ефективне попередження та оперативне реагування на пожежі в пожежонебезпечний період.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію