ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження проводиться контроль за належним утриманням водоохоронних споруд

Фахівці відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр» проводять постійний екологічний контроль і гідрологічне забезпечення водоохоронних заходів та нагляд за землями водного фонду у зоні відчуження.

За даними відділення, з 1 по 30 червня 2017 року виконано тридцять три технічні обслуговування водоохоронних споруд басейну річки Прип’ять; чотирнадцять обслуговувань двох насосних станцій; сімдесят два технічні обслуговування п’ятьох меліоративних систем; сімдесят чотири обслуговування контрольно-спостережних свердловин; проведено сім оглядів свердловин водопостачання Поліського району та контрольно-спостережних свердловин; виконано тампонаж двадцятьох свердловин берегового відсікаючого дренажу м. Прип’ять.

Для накопичення запасів води здійснено регулювання водного режиму на каналах меліоративних систем на водоохоронних спорудах зони відчуження.

При виконанні технічного обслуговування водоохоронних споруд було проведене вапняне фарбування водоохоронних споруд, а також обкошування навколо них, підсипка і ремонт експлуатаційних доріг на двох водоохоронних дамбах.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію