ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження розпочато роботи з демаркації українсько-білоруського державного кордону

За результатами засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії щодо розмежування державного кордону між Україною та Білоруссю в межах зони відчуження було визначено, що виконання робіт на відрізку кордону до річки Прип’ять має відбутися до 31 травня. На сьогодні фахівці вже провели винесення кордону на місцевості на 45 із 153 км запланованої ділянки кордону.

«Демаркація кордону в межах зони відчуження потребує особливо відповідального ставлення. Перш за все, це радіаційно забруднена територія і всі роботи тут мають проводитисяз обов’язковим дотриманням правил радіаційної безпеки та під контролем дозиметристів. Окрім того, це одночасно і територія на межі двох заповідників, а отже мають бути створені такі умови, щоб кордон не став фізичною перепоною для вільного пересування тварин. Ми сьогодні докладаємо усіх зусиль, щоб виконати ці роботи якісно, у визначені терміни і з дотриманням усіх вимог», - зазначає начальник управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту Михайло Байтала.

Ці роботи проводяться у рамках домовленостей між Україною та Білоруссю за фінансової підтримки Європейського союзу. Відповідно до Перспективного плану розмежування державного кордону, частину основних робіт планується завершити до 2023 року. Видача і підписання підсумкових демаркаційних документів запланована на кінець 2026 року.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію