ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження рятувальники провели тренування з організації пошуку та рятування людей у осінньо-зимовий період на водоймах

14 листопада на правому березі річки Прип’ять проведене спільне тренування щодо організації пошуку і рятування людей у осінньо-зимовий період на відкритих водоймах з використанням спецзасобів.

Мета тренування – перевірка готовності формувань цивільного захисту підприємств, які належать до сфери управління ДАЗВ, до взаємодії у разі виникнення надзвичайних ситуацій гідрологічного характеру, в тому числі готовності до організації та проведення пошуково-рятувальних робіт на воді.

Тренування проводилось за участю фахівців відділення організації заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації Другого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль), відділу цивільного захисту та спецроботи ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» та формування цивільного захисту ДСП «Екоцентр»

Під час тренування відпрацьовувалися практичні методи рятування людей на водних об’єктах та вміння використовувати при цьому технічні засоби («соломинка», «рятувальне коло», «кінець Александрова» тощо).

Практичні завдання щодо організації пошуку та рятування людей у осінньо-зимовий період на водоймах зони відчуження учасниками тренувань виконані у повному обсязі, формування цивільного захисту підприємств, які належать до сфери управління ДАЗВ, готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій гідрологічного характеру.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію