ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження виконуються роботи щодо належного утримання водоохоронних споруд

За даними відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр», у липні 2017 року виконано тридцять три технічні обслуговування водоохоронних споруд басейну річки Прип’ять; чотирнадцять обслуговувань двох насосних станцій; сімдесят два технічні обслуговування п’ятьох меліоративних систем; п’ятдесят шість обслуговувань контрольно-спостережних свердловин; проведено п’ятдесят п’ять оглядів свердловин водопостачання Поліського району та контрольно-спостережних свердловин; виконано тампонаж сорока шести свердловин берегового відсікаючого дренажу міста Прип’ять.

При виконанні технічного обслуговування водоохоронних споруд було проведене вапняне фарбування їх бетонних елементів, металевих частин затворів та шлюзів-регуляторів, а також здійснене обкошування навколо споруд і вирубка чагарнику.

Аналіз виконання водоохоронних заходів на території зони відчуження свідчить про те, що водоохоронні споруди перебувають у задовільному стані.

Фахівці відділення проводять постійний контроль за гідрологічним режимом річок та каналів у зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію