ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження здійснюються заходи для запобігання пожежам, лісопорушенням та браконьєрству

Упродовж минулого тижня у зоні відчуження було проведено низку лісогосподарських заходів щодо охорони від пожеж, лісопорушень та браконьєрства. Серед них: патрулювання лісів, перелогових земель та водної акваторії на площі 240,6 тис. га, розчищалися квартальні просіки та дороги протипожежного призначення, здійснювався догляд за мінералізованими смугами та протипожежними розривами протяжністю 20 кілометрів.

Окрім того, фахівці ДСП «Північна Пуща» забезпечують утримання огорожі периметру зони відчуження та вживають заходів щодо відновлення знаків ідентифікації.

Довідково:

Функції збереження, відтворення та раціонального використання існуючих природних комплексів та їх окремих компонентів у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення, виконання наукових досліджень, відтворення біологічного розмаїття (у тому числі спеціальне використання об’єктів тваринного світу), забезпечення догляду за лісами завдяки реалізації спеціалізованих заходів радіаційного, протипожежного та санітарного захисту, спрямованого на запобігання винесенню радіоактивних відходів за межі зони відчуження, є основними з тих, що покладені на ДСП «Північна Пуща».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію