ВСІ НОВИНИ

Участь Голови ДАЗВ у зустрічі з представниками асоціацій відновлювальної енергетики

20 липня Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук взяв участь у зустрічі з представниками асоціацій відновлювальної енергетики.

Під час зустрічі Міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак заявив про курс на трансформацію зони відчуження на екологічно безпечну територію.

Голова Правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха зауважив про необхідність доопрацювання Енергетичної стратегії з урахуванням нових зобов’язань України в рамках Паризької угоди.

Представник Експертної ради Української вітроенергетичної асоціації Іван Лях порушив питання про нестабільність українського законодавства, яке регулює діяльність проектів відновлювальної енергетики, а також наголосив на інвестиційних зобов’язаннях держави перед інвесторами.

Голова Української асоціації відновлювальної енергетики Олексій Оржель та співзасновник Асоціації Ігор Тинний презентували стратегію поводження з твердими побутовими відходами та розповіли про проблемні питання розвитку відновлювальної енергетики.

«Розміщення у зоні відчуження об’єктів альтернативної енергетики та залучення інвестицій для реалізації проектів з енергоефективності – один з основних пріорітетів діяльності Державного агентства України з управління зоною відчуження», - зауважив Віталій Петрук.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію