ВСІ НОВИНИ

В Лондоні пройшла Асамблея вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та донорів Рахунку ядерної безпеки

З 5 по 7 липня 2017 року в Лондонському офісі Європейського банку реконструкції та розвитку проходила Асамблея вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та донорів Рахунку ядерної безпеки.

Члени української делегації повідомили, що учасники Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» відзначили виконання всіх фінансових та організаційних заходів з реалізації проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему відповідно до затверджених плану та графіка. Асамблея затвердила фінансування розроблення технічної частини проекту демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття», над яким в листопаді 2016 року було встановлено новий безпечний конфайнмент (НБК). Крім того, Асамблея також погодилася виділити кошти на закупівлю необхідного обладнання для виконання демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття».

Це є важливим для України рішенням, яке вже вкотре демонструє підтримку України міжнародною спільнотою у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи.

Наступна Асамблея вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та донорів Рахунку ядерної безпеки пройде в грудні 2017 року в Україні, на майданчику Чорнобильської АЕС. Згідно з графіком на цей час заплановане прийняття в експлуатацію НБК.

За матеріалами офіційного веб-сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію