ВСІ НОВИНИ

В зоні відчуження проведено тренування та підвищення рівня оперативної готовності персоналу при виникненні надзвичайної ситуації

29 листопада на дільниці зберігання, постачання та видачі паливно-мастильних матеріалів Відділення транспортного забезпечення ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» проведено протипожежне та протиаварійне тренування за темою: «Пожежа та вибухи в системі паливопостачання, поширення пожежі на території автозаправної станції (АЗС), аварія на будівлях АЗС (руйнування будівельних конструкцій та об’єктів)».

Фахівці Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) (11 ДПРЗ) та формування цивільного захисту дільниці зберігання постачання та видачі паливно-мастильних матеріалів Відділення транспортного забезпечення ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» здійснювали контроль за якістю підготовки та проведенням тренування.

«У ході заняття було практично відпрацьовано всі етапи протипожежного тренування: якість підготовки документації, порядок дій керівництва та персоналу установи, проведення протипожежного інструктажу і практичної частини тренування та підведення підсумків», - зазначив начальник 11 ДПРЗ Сергій Шматко.

Мету протипожежного та протиаварійного тренування досягнуто – підвищено рівень оперативної готовності працівників дільниці при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру.

З метою підвищення рівня пожежної безпеки на дільниці для працівників було проведено додаткові інструктажі з пожежної безпеки.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію