ВСІ НОВИНИ

Відбувся семінар МАГАТЕ з питання зняття ЧАЕС з експлуатації

З 12 по 14 вересня ДСП «Чорнобильська АЕС» відбувся семінар МАГАТЕ, присвячений проблемам науково-технічної підтримки зняття з експлуатації.

У семінарі взяли участь фахівці Чорнобильської АЕС, ДП «НАЕК «Енергоатом», співробітники вітчизняних наукових організацій, а також профільні експерти з Франції, Словаччини та Литви.

Мета семінару — надати допомогу Чорнобильській АЕС у розробці «Програми наукової підтримки зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС» — документа, що забезпечує комплексний підхід до вирішення усіх технічних і технологічних проблем з цього питання.

Протягом семінару учасники обговорили проблеми організації наукового супроводу процесу зняття ЧАЕС з експлуатації та познайомились з литовським, словацьким і французьким досвідом у цій сфері. Крім того, експерти визначили напрями робіт, які вимагають наукової підтримки, розповіли про використання інноваційних технологій та поділилися результатами найважливіших науково-технічних робіт.

13 вересня учасники семінару відвідали промисловий майданчик Чорнобильської АЕС, де змогли особисто ознайомитись із ходом робіт зі зняття станції з експлуатації.

За результатами місії буде вироблено низку рекомендацій для оптимізації цього процесу. Очікується, що наукові організації, які беруть участь у семінарі, в подальшому долучаться до розробки та реалізації «Програми наукової підтримки зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС».

За матеріалами сайту ДСП «Чорнобильська АЕС»
http://chnpp.gov.ua


 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію