ВСІ НОВИНИ

Виконання лісогосподарських та протипожежних заходів у зоні відчуження

Функції збереження, відтворення та раціонального використання існуючих природних комплексів та їх окремих компонентів у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення, забезпечення наукових досліджень, відтворення біологічного розмаїття (в тому числі спеціальне використання об’єктів тваринного світу), забезпечення догляду за лісами шляхом реалізації спеціалізованих заходів радіаційного, протипожежного та санітарного захисту, спрямованого на запобігання винесенню радіоактивних відходів за межі зони відчуження, належать до основних, що покладені на ДСП «Північна Пуща».

Упродовж минулого тижня з метою охорони від пожеж, лісопорушень та браконьєрства проведено патрулювання лісів, перелогових земель та водної акваторії на площі 240,6 тис. га, виконано розчищення квартальних просік та доріг протипожежного призначення від вітровальних та сніголамних дерев протяжністю 18 км.

Фахівцями ДСП «Північна Пуща» на лісових згарищах здійснено рубки формування, оздоровлення лісів та ліквідація захаращеності на площі 1 га, триває робота з утримання огорожі периметру зони відчуження протяжністю 31 км та відновлення тут знаків ідентифікації.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію