ВСІ НОВИНИ

Віталій Петрук: «У основу Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи буде інтегровано позицію усіх зацікавлених сторін»

29 серпня відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи щодо розгляду проекту Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення. На засіданні було обговорено основні положення документу, завдання, мету та стратегічні цілі. Проект Стратегії презентував Олег Насвіт – старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень.

Засідання, у якому взяли участь представники профільних міністерств і відомств, відбулось під керівництвом Голови ДАЗВ Віталія Петрука.

Під час заходу Віталій Петрук відзначив: «Ми повинні повернути життя на території, що зазнали радіоактивного забруднення, до нормальних умов та забезпечити перехід до сталого розвитку. Тому в основу Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи буде інтегровано позицію усіх зацікавлених сторін».

За словами Олега Насвіта, стратегія розробляється з метою гарантування безпеки нинішнього та прийдешніх поколінь, оскільки перед нами стоїть завдання осучаснити нормативно-правову базу, подолати наслідки Чорнобильської катастрофи, повернути зону відчуження до нормальних радіологічних умов.

Довідка
Міжвідомча робоча група утворена відповідно до наказу ДАЗВ від 18.07.2016 № 85 з метою виконання Указу Президента України від 13 квітня 2016 року № 141/2016 «Про додаткові заходи щодо перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему та відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині розробки Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію