ВСІ НОВИНИ

Віталій Петрук затвердив антикорупційну програму Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) на 2017 рік

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук затвердив антикорупційну програму ДАЗВ, яка спрямована на запобігання і протидію корупції в апараті ДАЗВ та на державних підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери його управління.

З метою реалізації основних засад антикорупційної програми передбачено створити ефективні механізми для запобігання корупції та конфлікту інтересів, виявлення корупційних ризиків, що можуть виникнути в службовій діяльності посадових осіб, та забезпечення своєчасного усунення причин і умов виникнення цих ризиків.

Основними заходами з реалізації загальних засад у сфері запобігання та протидії корупції в ДАЗВ є проведення серед посадових осіб організаційної та роз’яснювальної роботи з цього питання, виявлення конфлікту інтересів та його усунення, здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших вимог антикорупційного законодавства.

«Впровадження програми дозволить запобігти порушенню антикорупційного законодавства та забезпечити вжиття антикорупційних заходів, що спрямовуються на проведення відповідної роботи в агентстві та на усіх підприємствах, що належать до сфери управління ДАЗВ», - зазначив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Наразі, як цього вимагає Закон України «Про запобігання корупції», антикорупційна програма ДАЗВ на 2017 рік надіслана на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію