ВСІ НОВИНИ

Вогневі роботи поблизу адміністративно-побутового корпусу № 1 ДСП «Чорнобильська АЕС» виконуються у відповідності з вимогами нормативних документів

З метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму на території ДСП «Чорнобильська АЕС» на різних об’єктах підприємства постійно проводяться перевірки та інструктажі для персоналу.

26 липня 2017 року фахівці Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) проконтролювали виконання тимчасових вогневих робіт на будівельному майданчику поблизу адміністративно-побутового корпусу № 1 ДСП «Чорнобильська АЕС».

У ході перевірки було встановлено, що вогневі роботи проводяться згідно з вимогами Правил пожежної безпеки в Україні, Інструкції з організації безпечного ведення вогневих робіт на вибухопожежонебезпечних та вибухонебезпечних об'єктах, а також Об’єктової інструкції по організації безпечного проведення вогневих робіт на об’єктах ДСП «Чорнобильська АЕС».

Для персоналу підприємства та фахівців підрядних організацій, які виконують будівельно-ремонтні роботи, було проведено додаткові інструктажі з пожежної безпеки.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію