ВСІ НОВИНИ

Які підприємства отримали спецдозводи на провадження діяльності у зоні відчуження у січні 2018 року

Державне агентство України з управління зоною відчуження відповідно до покладених на нього функцій продовжує здійснювати видачу суб'єктам господарювання спеціальних дозволів на право провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

З кінця грудня 2017 року і по нинішній день спецдозволи отримали:
Товариства з обмеженою відповідальністю: «ДІОРО», «Промінвестбуд», «Науково-виробничий центр «Київський Будпроект», «Західелектромонтаж», «ІВЛ Обладнання та інжиніринг», Виробничо-комерційна фірма «Промкомплект», Виробничо-комерційна фірма «АДІ»;
Приватне акціонерне товариство «Укренергомонтаж»;
Державне підприємство «Чорнобильпроменергобуд»;
Мале приватне підприємство «Агропромфірма «Мрія»;
Спільне підприємство «НОВАРКА»;
Приватне підприємство «ІНБУДСЕРВІС»;
Державне спеціалізоване підприємство з управління капітальним будівництвом зони відчуження.

Інформаційна довідка
Видача спецдозволів здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 р. № 1869 «Про затвердження Порядку видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення» та наказу ДАЗВ від 15.08.2017 № 112 «Про затвердження Інструкції щодо умов і вимог провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення та контролю за їх дотриманням». З цими документами можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДАЗВ www.dazv.gov.ua.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію