ВСІ НОВИНИ

За фінансової підтримки Європейської комісії спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон» отримали частину обладнання для аварійних бригад

У липні 2017 року у рамках реалізації проекту «Інструмент співробітництва в галузі ядерної безпеки» (ІСЯБ)» – «Обладнання для аварійного реагування на спецкомбінатах Державної корпорації «Радон» та для реабілітації майданчиків сховищ радіоактивних відходів. Частина ІІ», який фінансується Європейською Комісією, на спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон» поставлено частину обладнання для аварійних бригад.

Слід додати, що до ДСП «Київський ДМСК» надійшов комплект обладнання для вилучення радіоактивних відходів з пунктів спеціальної обробки транспортних засобів та пунктів зберігання відходів дезактивації, що розташовані за межами зони відчуження.

Проведені відповідні навчання з фахівцями спецкомбінату щодо експлуатації обладнання та його випробування в лабораторних і польових умовах.

За словами начальника відділу технічної політики ДК «УкрДО «Радон» Василя Невмержицького, впровадження обладнання сприятиме підвищенню безпеки поводження з твердими радіоактивними відходами, які утворилися внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС і перебувають за межами зони відчуження, створенню інтегрованої автоматизованої системи радіаційного моніторингу навколишнього середовища на державних спеціалізованих підприємствах ДК «УкрДО «Радон» та вдосконаленню системи аварійного реагування при ліквідації радіаційних аварій в Україні.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію