ВСІ НОВИНИ

Забезпечення водоохоронних заходів та нагляд за землями водного фонду у зоні відчуження

Відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр» здійснює заходи щодо забезпечення бар’єрної функції зони відчуження – запобігання виносу радіонуклідів водним шляхом.

Фахівцями відділення проводиться постійний екологічний контроль і гідрологічне забезпечення водоохоронних заходів та нагляд за землями водного фонду у зоні відчуження.

За даними відділення, з 1 по 10 квітня поточного року виконано понад двадцять технічних обслуговувань водоохоронних споруд басейну річки Прип’ять, близько десяти обслуговувань насосних станцій, більше тридцяти технічних обслуговувань п’ятьох меліоративних систем, близько сорока обслуговувань контрольно-спостережних свердловин та проведено дванадцять оглядів свердловин дренажної завіси ставу-охолоджувача.

З метою накопичення запасів води здійснено регулювання водного режиму на каналах меліоративних систем на водоохоронних спорудах.

У районі південної дренажної завіси тривають підготовчі роботи до тампонажу свердловин.

У рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду спільно із представниками Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України (м. Чорнобиль) проведене обстеження площ торфовищ на меліоративних системах зони відчуження.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію