ВСІ НОВИНИ

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зоні відчуження

29 листопада 2016 року в приміщенні ДАЗВ (м. Чорнобиль) відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

Головував на засіданні начальник відділу цивільного захисту та спецроботи Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ») Володимир Волков.
На порядку денному були розглянуті питання про:
стан виконання заходів щодо забезпечення дозиметричного контролю та поліпшення якості екологічного середовища у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення;
організацію виконання вимог «Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях», затверджених наказом МНС України від 15.08.2007 № 557.
З питань, що розглядалися, було заслухано представників ДСП «Екоцентр», ДП «ЦОТІЗ», Інституту проблем безпеки АЕС НАН України, 2-ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області, ДСП «УКБЗВ» та ДСП «Чорнобильський спецкомбінат».
Заступник технічного директора ПАТ «Київобленерго» Олександр Соловйов повідомив, що спеціалізовані аварійно-рятувальні підрозділи та формування до роботи у складних умовах зимового періоду 2016-2017 років готові та забезпечені необхідним матеріально-технічним резервом.
У підсумку засідання комісія визначила низку завдань для подальшої роботи.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію