ВСІ НОВИНИ

Затверджено новий склад Громадської ради при ДАЗВ

На установчих зборах щодо формування Громадської ради при ДАЗВ було затверджено новий склад Громради. Її члени представлятимуть думку громадськості щодо формування та реалізації державної політики у сфері зняття ЧАЕС з експлуатації та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, удосконалення системи поводження з радіоактивними відходами, подолання наслідків Чорнобильської аварії та управління зоною відчуження в цілому.

Голова ДАЗВ Віталій Петрук акцентує, що для ефективної діяльності Агентству необхідна плідна взаємодія з громадськістю. Під час своєї роботи члени ради допомагають нам з різних боків розглядати питання, які цікавлять громадськість, та дізнатися позицію громадськості, яка може вплинути на прийняття управлінських рішень.

До складу Ради увійшли представники МГО «Центр ПРИП'ЯТЬ.сом», ГО «Фонд відродження чорнобильської зони», ГО «Молодіжна Енергетична Спільнота», ГО інвалідів «Велес», Асоціації «Український ядерний форум», Об'єднання «Ядерний страховий пул», Українського ядерного товариства, ГО «Центр безпеки життєдіяльності України», Українського товариствп охорони природи, ГО «Культура безпеки», ГО «Чорнобиль Ренесанс», ГО «Центр реформ та місцевого розвитку», Громадської спілки «Асоціація Чорнобильського туризму», Громадської спілки «Асоціація Чорнобильських туроператорів», Громадської спілки «Парламент Дніпра».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію