ВСІ НОВИНИ

Збільшується інтерес щодо діяльності у зоні відчуження серед іноземців

Зона відчуження завжди викликала інтерес не лише у вітчизняних, але й у міжнародних організацій та ЗМІ.

У рамках проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, увага світової спільноти до зони відчуження збільшується.

Організацію відвідування зони відчуження офіційними делегаціями, представниками ЗМІ, ділових та наукових кіл, громадських організацій, окремими вітчизняними та іноземними громадянами покладено на відділ прийому відвідувачів, делегацій та проведення заходів у зоні відчуження Служби інформації та зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження».

В березні місяці зону відчуження і зону безумовного (обов’язкового) відвідало близько 2 тис. громадян України та зарубіжних країн. Із закордонних країн найчастіше приїздили представники Франції, Японії, Німеччини, Фінляндії та Республіки Білорусь.

Під час візиту відвідувачі мають можливість отримати вичерпну інформацію про радіаційний та екологічний стан у зоні відчуження, стан справ з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поводженням з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, побувати на оглядовому майданчику об’єкта «Укриття» ДСП «Чорнобильська АЕС», у м. Прип’ять, оглянути меморіальний комплекс «Зірка Полин» у м. Чорнобиль тощо.

Отримати детальну інформацію про порядок відвідування зони відчуження можна на офіційному веб-сайті Державного агентства України з управління зоною відчуження за посиланням: http://dazv.gov.ua/poryadok-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya/skhema-ta-poryadok-organizatsiji-zakhodiv-shchodo-pidgotovki-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya-i-zoni-bezumovnogo-obov-yazkovogo-vidselennya.html.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію