ВСІ НОВИНИ

Зона відчуження – це унікальне місце, де поєднано минуле, сьогодення та майбутнє, – Максим Шевчук, заступник Голови ДАЗВ

У рамках проєкту «Мандруй Україною» для туроператорів та преси було проведено промо – тур до зони відчуження. Учасники ознайомилися із новими туристичними маршрутами та змогли побачити і почути інформацію, чому зона відчуження – це потужний туристичний магніт не тільки Київського регіону, а й усією України.

«Туристичний напрямок і безпека туристичних маршрутів – це важлива частина проєкту «Магніти України: Чорнобиль», який реалізується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства інформаційної політики та культури, Державного агентства розвитку туризму України та Київської обласної державної адміністрації», – наголосив заступник Голови ДАЗВ Максим Шевчук.

За його словами, зона відчуження - це унікальне місце, де поєднано минуле, сьогодення та майбутнє. Де є міста, які вже не придатні для проживання, і великий Заповідник з дикою мальовничою природою, а також унікальні технологічні обʼєкти. Відкриття нових локації та маршрутів підвищує туристичну привабливість.

Уже розроблено та затверджено маршрути на велосипедах, каяках та всюдиходах. Чорнобиль – це місце не тільки минулого. Це територія змін і місце, де можна переосмислити погляди на життя.

«Чорнобильська зона є одним із найпопулярніших напрямків серед вітчизняних та іноземних туристів в Україні. Чорнобиль – це унікальне місце на планеті, де природа відроджується після світової техногенної катастрофи і наше завдання, щоб про це знали і не забували не тільки за межами області, а й за межами України», – зазначив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Скляров.

Захід було організовано з ініціативи Київської обласної державної адміністрації, за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження, в рамках меморандуму про співробітництво з ГО «Асоціація Чорнобильських туроператорів».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію