ВСІ НОВИНИ

Зроблено ще один крок до завершення будівництва СВЯП-2

Станом на 12 липня 2017 року завершено загальнобудівельні роботи сховища відпрацьованого ядерного палива № 2 (СВЯП-2). Демонтовано баштовий кран, який дозволить завершити найближчим часом роботи з благоустрою території. Також закінчено оздоблювальні роботи у більшості приміщень. Добігає кінця виконання робіт з монтажу обладнання.

Інтенсивно тривають роботи з пуску та налагоджування обладнання у будівлі установки по поводженню з відпрацьованим паливом (УПВПЗ). Активно проходить випробування обладнання і систем СВЯП-2. Проведено індивідуальні випробування і оформлено документи з приймання приблизно 15% від загальної кількості обладнання. Випробувано під навантаженням 9 з 24-х вантажопідіймальних механізмів. На 8 з них отримано дозволи на експлуатацію від Державної служби України з питань праці.

Проведено автономні випробування обладнання автоматизованих систем, зокрема обладнання автоматичної системи контролю радіаційної обстановки і cистеми обліку та контролю ядерних матеріалів, яка також пройшла комплексні випробування.

Тривають автономні випробування обладнання системи радіаційного контролю та системи фізичного захисту. Завершено комплексне випробування і оформлені документи з приймання системи підготовки та подачі стисненого повітря.

Відповідно до коментарів, наданих Державним підприємством «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», завершується коригування Програми комплексних випробувань СВЯП-2 з імітаторами відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВТВЗ). Початок випробувань заплановано на початок серпня 2017 року.

Початок «гарячих випробувань» СВЯП-2 (з перевезенням та обробкою ВТВЗ) передбачено на грудень 2017 року.

За матеріалами офіційного веб-сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію