ВСІ НОВИНИ

Звернення Голови ДАЗВ Віталія Петрука до учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Шановні друзі, співвітчизники!

Сьогодні виповнюється тридцять років від того квітневого дня, коли над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС пролунав фатальний вибух, і нікому досі не відома назва «Чорнобиль» стала уособленням найжахливішої техногенної катастрофи на землі, яка змінила світ.

За тридцять років ми накопичили величезний досвід, який необхідно спрямувати від ліквідації наслідків аварії до майбутнього, зокрема, рухатися в напряму:
змін у суспільній свідомості і у державній політиці;
розвитку науково-технічного й інвестиційного потенціалу;
розвитку джерел альтернативної енергетики, наприклад, сонячні електростанції;
реформування інфраструктури щодо поводження із радіоактивними відходами.

Нині ми долаємо черговий етап битви зі смертельним ворогом – за допомогою міжнародної спільноти будуємо новий, безпечний конфайнмент, який убезпечить довкілля щонайменше на століття. І знову на передньому плані люди, самовідданість яких вражає і викликає повагу.

Від імені Державного агентства України з управління зоною відчуження висловлюю величезну повагу та вдячність ліквідаторам усіх часів, які ціною власного життя та здоров’я приборкали радіоактивного ворога.

Я закликаю схилити голову перед пам’яттю всіх тих, хто виконував роботи з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи і вже пішов з життя. Вічна їм пам'ять!

Висловлюю глибоке співчуття родинам, які втратили своїх близьких через Чорнобильську катастрофу.

Бажаю усім – і тим, хто працює нині у зоні відчуження та на Чорнобильській АЕС, і ліквідаторам-пенсіонерам, котрі вже не працюють, і тим, хто бореться з недугом, спричиненим радіацією, їхнім родинам – насамперед міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя, стабільності, миру і добробуту.

Шана усім вам та наша величезна вдячність!

Голова ДАЗВ
Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію