ВСІ НОВИНИ

Звернення Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

Шановні колеги! Шановні співвітчизники!

26 квітня 2017 року ми знову вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя заради великої перемоги над катастрофою світового масштабу, якої у 1986 році з надією та сподіванням на життя чекало усе свідоме людство планети. Велику перемогу було здобуто непомірною ціною – ціною людських життів та здоров’я.

Кожного року нас меншає – йдуть з життя ліквідатори, яких здолала хвороба, спричинена радіацією, і втрати ці болісно відгукуються у наших серцях. Нам залишаються лише фотографії, нечисленні кіноматеріали – відображення тих тяжких місяців невтомної боротьби з ядерним ворогом, що підступно вдерся у життя людей, та пам’ять сердець, яка невгасимим вогником буде жевріти доти, доки буде жити людина. А ще нас об’єднують щорічні зустрічі у квітні та грудні.

Нині настав 31-й квітень після тієї страшної ночі аварії. Нелегка доля випала багатьом з вас, проте ви живете та радієте життю. Втішає той факт, що є серед вас ентузіасти, котрі пройшли через пекло і не втратили людяності, мають бажання не лише жити й працювати, але навіть творити – вже багато хто спромігся написати спогади про те, як у буремні місяці 1986 року прості люди рятували світ. Це вселяє велику надію – імена та подвиги героїв не будуть забуті.

Ми завжди з вдячністю схилятимемо голови перед пам’яттю тих, хто втратив життя через невидимого, проте грізного і невблаганного ворога – радіацію. Наші серця вражені болем цих втрат, яких ніхто не міг очікувати серед мирного та врівноваженого життя.

У той же час, попри сум та біль, бажаю всім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС здоров’я, любові, достатку, родинного щастя, миру та стабільності.

Нехай Бог продовжить ваші дні, щоб ми ще довго могли зустрічатися, згадувати ліквідаторів-побратимів, працювати та радіти життю. Будьмо разом!

Голова ДАЗВ
Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію