Антикорупційна діяльність

Засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності ДАЗВ

Першого грудня 2020 року о 15 год. 00 хв. у приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 26, у рамках підготування Антикорупційної програми ДАЗВ, відбудеться засідання комісії з оцінки корупційних ризиків.

Детальніше

Запрошення до обговорення зауважень НАЗК до Антикорупційної програми ДАЗВ

У зв’язку з тим, що Антикорупційна програма ДАЗВ на 2020-2021 роки не була погоджена, а також метою обговорення зауважень НАЗК та усунення недоліків в антикорупційній програмі.

Детальніше

Запрошення засідання КОКР 12.03.20

Відповідно до Методологічних рекомендацій щодо підготовки антикорупційної програми органів влади, Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади Державне агентство України з управління зоною відчуження планує провести засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків ДАЗВ.

Детальніше

Повідомлення про «гарячу лінію» Броварської місцевої прокуратури

У Броварській місцевій прокуратурі (яка включає в себе Іванківо-Чорнобильський відділ) для оперативного реагування на факти корупції працює «гаряча лінія» +38 (04594) 5-22-24.

Детальніше

ДАЗВ запрошує громадськість та експертів до 1 березня долучитися до оцінки корупційних ризиків агентства

1 березня 2019 року розпочинається робота Комісії з оцінки корупційних ризиків Державного агентства України з управління зоною відчуження. Комісія має провести оцінку корупційних ризиків агентства та розробити за її результатами пропозиції щодо усунення виявлених ризиків, які будуть враховані під час складання річної антикорупційної програми ДАЗВ.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію