Фахівці структури ДАЗВ пройшли курс з питань безпеки від НАТО

Дата публікації . Друк

Співробітники структури Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) продовжують підвищувати кваліфікацію. Так, за дорученням Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України пані Іванни Клімпуш-Цинцадзе, співробітник міжнародного напрямку Маргарита Раєць пройшла навчальний курс з питань безпеки, організований в рамках проекту «100 чемпіонів» Програмою професійної підготовки Україна-НАТО (NATO PDP) на базі Європейського Центру досліджень питань безпеки імені Джорджа Маршалла (Центр Маршалла) в Німеччині.

«ДАЗВ та підприємства, що належать до сфери його управління, активно співпрацюють з НАТО у сфері безпеки й підвищення кваліфікації працівників. Агентство завжди підтримує бажання працівників розвиватись, особливо коли навчання проводять спеціалісти світового рівня. Отримані ними знання можуть бути використані у подальшій роботі для більш ефективного впровадження проектів міжнародної технічної допомоги», - наголошує Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Під час навчального курсу представники української делегації прослухали лекції щодо процесу євроінтеграції, економічної, енергетичної та кібезпезпеки, гібридної війни та стратегічних комунікацій.

«Важливо, що ми не лише заслухали лекції від експертів світового рівня, а й мали можливість спробувати застосувати набуті знання на практиці. Останній день курсу був відведений під дискусії, в яких ми мали знайти вирішення різних кейс-стаді у сфері безпеки та нерозповсюдження», - розповідає Маргарита Раєць.