Співробітництво з НАТО

Молоді фахівці ДАЗВ стали найкращими під час підвищення кваліфікації за програмою НАТО

Міжнародники ДАЗВ долучилися до навчального проекту для молодих держслужбовців «YOUNG UA Summer Academy 2018», організованого Програмою професійної підготовки Україна-НАТО (NATO PDP) спільно з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Мета проекту – покращення професійних навичок молодих державних службовців, розширення їх знань щодо реформ у рамках Євроінтеграції України, залучення їх у якості агентів змін до процесу реформування.

«У ДАЗВ приходить працювати багато кваліфікованої молоді. Сьогодні майже половина наших співробітників молодше 35 років, а кожен десятий має 2 вищі освіти. Ми підтримуємо бажання наших фахівців продовжувати розвиватись в професійному плані, а подібні проекти – чудова можливість отримати якісні знання і ділові знайомства», - коментує Голова ДАЗВ Віталій Петрук.
До програми навчального проекту увійшли курси із сучасного стану співпраці України з НАТО, державних реформ, міжнародної співпраці та дипломатії, лідерства, управління проектами, комунікації та публічних виступів від українських та закордонних професіоналів.

«Під час практичної частини проекту ми мали у командах розробити стратегію персонального професійного розвитку і презентувати її для оцінки організаторами проекту. Серед усіх команд результат нашої роботи виявився найкращим», - розповідає учасник курсу, головний спеціаліст відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю Олександр Білий.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію