Молоді фахівці ДАЗВ стали найкращими під час підвищення кваліфікації за програмою НАТО

Дата публікації . Друк

Міжнародники ДАЗВ долучилися до навчального проекту для молодих держслужбовців «YOUNG UA Summer Academy 2018», організованого Програмою професійної підготовки Україна-НАТО (NATO PDP) спільно з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Мета проекту – покращення професійних навичок молодих державних службовців, розширення їх знань щодо реформ у рамках Євроінтеграції України, залучення їх у якості агентів змін до процесу реформування.

«У ДАЗВ приходить працювати багато кваліфікованої молоді. Сьогодні майже половина наших співробітників молодше 35 років, а кожен десятий має 2 вищі освіти. Ми підтримуємо бажання наших фахівців продовжувати розвиватись в професійному плані, а подібні проекти – чудова можливість отримати якісні знання і ділові знайомства», - коментує Голова ДАЗВ Віталій Петрук.
До програми навчального проекту увійшли курси із сучасного стану співпраці України з НАТО, державних реформ, міжнародної співпраці та дипломатії, лідерства, управління проектами, комунікації та публічних виступів від українських та закордонних професіоналів.

«Під час практичної частини проекту ми мали у командах розробити стратегію персонального професійного розвитку і презентувати її для оцінки організаторами проекту. Серед усіх команд результат нашої роботи виявився найкращим», - розповідає учасник курсу, головний спеціаліст відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю Олександр Білий.