Безоплатна первинна правова допомога

Безоплатна первинна правова допомога

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна правова допомога - правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається коштом Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Державне агентство України з управління зоною відчуження як суб’єкт надання безоплатної первинної правової допомоги в межах своєї компетенції надає такі види правових послуг:
1) надання правової інформації;
2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Звернення про надання правових послуг надсилаються у довільній формі на поштову адресу Державного агентства України з управління зоною відчуження: 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, або на електронну адресу: office@dazv.gov.ua.

Графік проведення особистого прийому осіб для надання безоплатної первинної правової допомоги буде розміщено після стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та прийняття Урядом відповідного рішення про зняття карантинних обмежень на території України.

Ви можете також звернутися до будь-якого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги (телефон 0 800 213 103). Детальна інформація розміщена на веб-сайті http://legalaid.gov.ua.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію