Наукова-технічна рада ДАЗВ

Науково-технічна рада ДАЗВ прозвітувала про стан виконання планових робіт за 2018 рік та затвердила пріоритети для науково-дослідних робіт на 2019 рік

Під час чергового засідання науково-технічної ради (НТР) Державного агентства України з управління зоною відчуження, яка відбулася під головуванням першого заступника Голови Олега Насвіта. Секретар Ради, начальник відділу з питань державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами Олександр Кравченко проінформував членів ради про стан виконання робіт, що були визначені тематичним планом на 2018 рік.

Далі було заслухано звіт про виконання науково-дослідної роботи з додаткового радіаційного обстеження частини території зони відчуження з метою уточнення меж майбутньої території спеціального промислового використання (ТСПВ), яку виконувало ДСП «Екоцент».

Окрім того, на засіданні були розглянуті пропозиції науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт для внесення до тематичного плану ДАЗВ на 2019 рік. Зокрема, експерти запропонували включити доплану такі науково-технічні роботи:

- розробка інструктивно-методичних вказівок щодо дозпаспортизації населених пунктів зони безумовного (обов'язкового) відселення;

- розробка програми обстеження місць із залишковими радіоактивними матеріалами у кар'єрі «Веселівське родовище»;

- додаткове радіаційне обстеження частини території зони відчуження з метою уточнення меж майбутньої території спеціального промислового використання.

За підсумками засідання було прийняте рішення рекомендувати ДАЗВ включити ці роботи до галузевого тематичного плану на 2019 рік.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію