Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації, які надійшли до Державного агентства України з управління зоною відчуження станом на 01 .01. 2018 року

Дата публікації . Друк

До Державного агентства України з управління зоною відчуження за період з 10.01.2017 по 01.12.2017 надійшло 114 запитів на отримання публічної інформації (43 запитів – поштою, 46 запитів – на електронну адресу, 25 запити – від Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства екології та природних ресурсів України та інших державних організацій, які розглянуто у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Від фізичних осіб надійшло 41 запит, юридичних осіб 73 запита, в тому числі 22 – запита від представників ЗМІ.
Державним агентства України з управління зоною відчуження було розглянуто всі запити на інформацію та надано вичерпні відповіді у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» 5-денний термін.

Запитувачі, зокрема, зверталися з наступних питань:

⎯ розмір коштів закладених на діяльність ДАЗВ та підлеглих йому структур та використання наданих державних коштів з розподілом по видатках;
⎯ чи створена громадська рада при ДАЗВ, термін на який створена громадська рада, персональний склад громадської ради;
⎯ розмір заробітної плати та інших виплат керівникам ДАЗВ;
⎯ графіки особистого прийому громадян керівництвом ДАЗВ;
⎯ функціональні обов’язки структурних підрозділів ДАЗВ;
⎯ координати та опис меж зони відчуження;
⎯ проведення санітарної вирубки лісу: терміни, обсяги та методи;
⎯ інформаційні відомості щодо проекту «Chernobyl Solar»
⎯ інформацію про заходи ДАЗВ , щодо недопущення поширення за територію відчуження радіоактивних матеріалів».

У зазначений період до Державного агентства України з управління зоною відчуження усних запитів на інформацію, запитів по телефону не надходило, особи з обмеженими фізичними можливостями, інваліди, тощо не зверталися.