Про Вчену раду ДНЦЗКСТК

5 лютого 2016 року о 14-й годині у м. Києві (вул. Вишгородська, 21) відбудеться чергове засідання Вченої ради Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (ДНЦЗКСТК).

На порядку денному – розгляд проміжних та заключних звітів про виконані у 2015 році науково-дослідні роботи; звітів про науково-технічні послуги з впровадження результатів виконаних науково-дослідних робіт та заходи з опрацювання та збереження архівно-музейних фондів Державного музею-архіву народної культури українського Полісся (МАНКУП) ДНЦЗКСТК.

Серед найцікавіших тем, що будуть обговорюватися, слід відзначити такі:

«Систематизація і вивчення архівних документів, зібраних у зоні відчуження (2011–2013 рр.)»;
«Археологічне дослідження літописного Чорнобиля та його околиць» (про виконані роботи з підготовки городища літописного Чорнобиля до музеєфікації та підготовку та проведення археологічної виставки);
«Наукове опрацювання та систематизація рухомих пам'яток традиційної культури Чорнобильського Полісся»;
«Розробка концепції Чорнобильського науково-інформаційного фонду етнокультурної спадщини та створення прототипу інформаційно-пошукової системи архіву аудіовізуальних документів».

Будуть розглянуті звіти про позапланові експедиційні виїзди до місць дислокації переселенців із зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення та до постраждалих сіл Дубровицького району Рівненської області.