ДАЗВ повідомляє про початок проведення електронних консультацій з громадськістю щодо законопроектів про відновлення накопичувального статусу Фонду радіоактивних відходів (РАВ)

Дата публікації . Друк

Підставою для розроблення та прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами» та проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами» є приведення законодавчої бази України у сфері фінансування поводження з РАВ на стадії їх довгострокового зберігання та захоронення у відповідність з узгодженими на міжнародному рівні вимогами з безпеки.

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів надсилайте до Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26.

Контактна особа в ДАЗВ: Зінкевич Любов Іванівна – начальник Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами.

E-mail: raw@dazv.gov.ua, телефон: (044) 594-82-46.

Консультації триватимуть до 21 березня 2017 року.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до Бюджетного кодексу України
щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення
поводження з радіоактивними відходами


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами» щодо удосконалення механізму фінансування поводження з радіоактивними відходами