ВСІ НОВИНИ

Шосте засідання Групи з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки

16-17 листопада в режимі онлайн відбулося шосте засідання Групи з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження матеріалів та зброї масового знищення», організоване Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Шведського органу з радіаційної безпеки (Swedish radiation safety authority).

Детальніше

У вересні 2021 у зоні відчуження вимірюватимуть радіаційне забруднення із використанням гелікоптерів

Тренувальні навчання «Мобільний радіологічний моніторинг» відбудуться у зоні відчуження у вересні 2021 року. Про це
представники Федерального управління з радіаційного захисту Німеччини та Федеральної поліції Німеччини разом із представниками Державного агентства України з управління зоною відчуження та підприємств зони відчуження домовилися під час візиту до Чорнобиля з 22 до 24 червня.

Детальніше

"Проблеми і методи ревіталізації території зони відчуження Чорнобильської АЕС"

Так називалася міжнародна науково-практична конференція, що відбулася на базі Київського національного університету будівництва та архітектури за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державного агентства України з управління зоною відчуження. Чотирнадцять членів програмного комітету, в тому числі вчені університетів Німеччини, Польщі, Києва та Львова, керували обговоренням питань відродження Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника, впевненим контролем над природними процесами відновлення, вивченням та стримуванням радіаційного фону тощо.

Детальніше

Щодо відсторонення першого заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження

ДАЗВ повідомляє, що відносно першого заступника Голови ДАЗВ Пляцка А.В. Національним агентством з питань запобігання корупції було складено і направлено до Печерського районного суду міста Києва протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальніше

Щиросердечно вітаємо із великим державним святом - Днем Конституції України!

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.

Детальніше

Звернення до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

35 років тому одна доля секунди змінила історію атомної енергетики, історію мальовничого українського Полісся і мільйони життів, бо 26 квітня о 1 годині 23 хвилини на Чорнобильській АЕС пролунали страшні вибухи.
Вибухи зруйнували активну зону 4-го реактора Чорнобильської АЕС і в атмосферу потрапити радіоактивні речовини, які забруднили не тільки українські землі, а й частину Європи, бо розповсюдження радіації зафіксували і в Норвегії, і в Фінляндії, і в Швеції.

Детальніше

Т.в.о. Голови ДАЗВ провів онлайн-зустріч з офіцером МАГАТЕ Катериною Дефре

Т.в.о Державного агентства України з управління зоною відчуження Євген Крамаренко та начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова обговорили з офіцером МАГАТЕ Катериною Дефре питання щодо поточного стану реалізації Національного проєкту МАГАТЕ UKR9040 та отримали позитивний відгук стосовно результативної командної роботи зі сторони Агентства та підприємств сфери його управління навіть в умовах обмежень у зв‘язку з пандемією COVID-19.

Детальніше

3 22 червня в зоні відчуження на території Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника поновлюються мандрівки велосипедними та водними маршрутами

Маршрути перевірені та затверджені, особлива увага приділена радіаційно-дозиметричному контролю. За експертними оцінками ДСП "Екоцентр", контрольні рівні можливого опромінення не буде перевищено.

Детальніше

У ніч на 26 квітня в Прип'яті запалять 35 свічок у пам'ять про Чорнобильську трагедію

У ніч з 25 на 26 квітня, о 1.23 ночі, у м. Прип'ять у пам'ять про Чорнобильську трагедію запалять 35 свічок - за кількістю років, що минули з моменту аварії.

Детальніше

У Зоні відчуження розпочалися спільні міжнародні навчання з радіаційного моніторингу

За підтримки Федерального відомства з радіаційного захисту Німеччини у Зоні відчуження розпочалися спільні міжнародні навчання з радіаційного моніторингу. Під час проведення навчань учасники утворюють робочі групи та здійснюють радіаційний моніторинг на підготовлених ділянках, що знаходяться на попередньо обраних маршрутах у зоні відчуження, а також відпрацюють методики відбору та підготовки до досліджень зразків ґрунту на спеціально облаштованих майданчиках, калібрувальні й порівняльні вимірювання з використанням обладнання мобільних лабораторій, дронів, гелікоптерів.

Детальніше

У зоні відчуження з'явився науковий хаб, який допоможе поширювати накопичені з часів Чорнобильської катастрофи знання

На базі ДСП «Екоцентр» та підприємств, які належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження, з'явився науковий хаб для розвитку науково-дослідного потенціалу Чорнобильської зони.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію